Financial Master Data Trainee
Budapest, XI. kerület
Br. 1874 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 22

Dolgozz te is Financial Master Data gyakornokként a XI. kerületi partnerünknél!

advert-img
Feladatok
  • Törzsadatok biztosítása rendszerben
  • Rendszeres adatjelentések létrehozása és karbantartása
  • Szállítók megnyitása és karbantartása a kelet-közép-európai régió összes országához kapcsolódó SAP és JDE rendszerekben
  • Kommunikáció a kereskedelmi üzletág és a Shared Service Group között
  • Segítségnyújtás a jóváhagyási folyamat folyamatának beállításában
  • A standard költségek, vételi, engedmények és eladási árak fenntartása az SAP rendszerben
  • A pénzügyi csapat támogatása az év zárásakor és nyitásakor
  • Pénzügyi törzsadatokkal kapcsolatos projektek támogatása
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony legalább még egy évig
  • Heti minimum 30 óra munka vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Precíz, analitikus, energikus, megoldás orientált magatartás
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home office lehetőség
  • Részvétel vállalati rendezvényeken, mint például karácsonyi partikon, csapatépítéseken, jótékonysági programokon
  • Ingyenes belépés 7 budapesti edzőterembe 3 hónap után
  • Nagy kedvezmény a cég termékeire

Ezek is érdekelhetnek