Gyakornoki Irodai Koordinátor
Mór
Br. 1850 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 29
Mór

Csatlakozz hozzánk és Legyél a Központja a Dinamikus Munkakörnyezetünknek!

advert-img
Feladatok
  • Általános dokumentáció kezelés
  • Riportok készítése
  • Adatkezelés / gyűjtés / rendszerzés
  • Excel fájlok készítésze
  • Esetleg ajánlatadás kérések kiküldése beszállítókhoz ( kis besegítés a beszerzésnek )
  • Kis besegítés a salesnek
  • Nem ez az elsődleges de alkalomadtán a social felületek kezelése/ karbantartása/ frissítése
Szükséges elvárások
  • Legalább írásban egy alap kommunikáció szintű angol vagy német
  • Alap office ismeretek – excelben legyen magabiztos ( alap függvények és f-keres legalább)
  • Min. heti 20 óra vállalása irodai munkarendben
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tagozatos tanulói jogviszony
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1850 Ft/óra
  • Innovatív Környezet: Számtalan lehetőség vár rád, hogy fejleszd a képességeidet és hatást gyakorolj a vállalat növekedésére
  • Karrierlehetőségek: Nem csak egy állást kínálunk neked, hanem egy teljes karrierutat, ahol fejlődhetsz és kiteljesedhetsz
  • Csapatmunka: Olyan csapatban fogsz dolgozni, ahol az együttműködés és az ötletek megosztása az alapja a sikeres projektmenedzsmentnek

Ezek is érdekelhetnek