Customer service intern
Tatabánya
Br. 2190 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 14
Tatabánya

Munkatapasztalatot szereznél angol nyelven? YES!

advert-img
Feladatok
  • Megrendelések feldolgozása
  • A megrendeléssel kapcsolatos kérdések kezelése a vevőknek történő határidőre és teljes körűen történő szállítás és a pontos számlázás érdekében.
  • Különleges kérdések, sürgősségi ügyek kezelése, folyamatos szakmai kommunikáció a meglévő ügyfeleinkkel és az érdekelt felekkel
  • Gatekeeper annak biztosítása érdekében, hogy az ügyféladatok helyesek legyenek a rendszerünkben, az illetékes részlegek bevonásával az ERP frissítése érdekében.
Szükséges elvárások
  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok, lehetőleg gazdasági/logisztikai/értékesítési/marketing/PR területen.
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság és figyelem a részletekre
  • Hatékony és professzionális szóbeli és írásbeli kommunikáció - mind a belső, mind a külső ügyfelekkel szemben.
Előnyök
  • További releváns idegennyelv-tudás
Amit ajánlunk
  • Rugalmas munkarend heti 30-40 órával
  • Bruttó 2190 Ft
  • Cafetéria
  • Munkavégzés helye: 1 nap az irodában (Budapest Váci Greens) + otthoni iroda

Ezek is érdekelhetnek