Irodai diákmunka
Budaörs
Br. 1882 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. június. 06
Budaörs

Dinamikusan fejlődő üzletágunk a minőségbiztosítás (beleértve itt a bejövő-áru ellenőrzést, gyártásközi minőségellenőrzést, különféle vizsgálatokat, és rendszerek tanúsítását, főként gyártó és logisztikai közép és nagyvállalatok részére). Országos kiterjed ügyfélkörrel és stabil operátori állománnyal rendelkezünk, garanciával és felelősség vállalással minden általunk végzett kiszervezett tevékenységre.

advert-img
Feladatok
  • Biztonsági kamerendszerek online és offline felvételeinek figyelemmel kísérése,
  • Kamerák kezelése, a betörésvédelmi rendszer használata
  • Eseményjelentő megírása, táblázat kitöltés
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • 12 órás műszak vállalása heti 2-3 nap (H-V: 07:45-tól 19:45-ig)
  • Word/Excel ismerete
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1882 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges járat Kelenföldtől

Ezek is érdekelhetnek