Olasz éttermi diákmunka Budaörsön
Budaörs
Br. 2252 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 25
Budaörs

Budaörsi olasz éttermi munkára keresünk diákokat, hosszú távra!

advert-img
Feladatok
  • Csodás receptek elsajátítása: tésztafőzés, pizzasütés és saláták készítése a látványkonyhában,
  • Nyers hozzávalók és alapanyagok előkészítése.
  • A vendégek kifogástalan kiszolgálása: rendelések felvétele, a pénztárgép kezelése és a standard folyamatok betartása.
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Heti min. 24 óra vállalása rugalmasan (hétvége is)
Amit ajánlunk
  • Nettó 1640-2432 Ft/óra (25 év alatt)
  • Nettó 1394-2067 Ft/óra (25 év felett)
  • Havi 40 óra feletti teljesítés esetén: br. 1760 Ft/óra (18:00 utáni munkavégzés esetén: br. 2252 Ft/óra)
  • Havi 80 óra feletti teljesítés esetén: br. 1800 Ft/óra (18:00 utáni munkavégzés esetén: br. 2292 Ft/óra)
  • Havi 100 óra feletti teljesítés esetén: br. 1850 Ft/óra (18:00 utáni munkavégzés esetén: br. 2342 Ft/óra)
  • Havi 120 óra feletti teljesítés esetén: br. 1890 Ft/óra (18:00 utáni munkavégzés esetén: br. 2382 Ft/óra)
  • Havi 150 óra feletti teljesítés esetén: br. 1940 Ft/óra (18:00 utáni munkavégzés esetén: br. 2432 Ft/óra)
  • 18 óra után +30% pótlék, 22 óra után +40% pótlék, hétvégén +20% pótlék
  • Elérhető bónuszok, éttermi versenyek, ösztönzők
  • Napi étkezési lehetőség és munkaidőben 50%-os vásárlási kedvezmény
  • 20%-os kedvezmény minden BURGER KING® étteremben, amit barátaiddal is megoszthatsz
  • Kedvezményes mobilflotta
  • Tréningek, fejlődési és karrier lehetőség
  • 9 hónap után havi Loyalty bónusz

Ezek is érdekelhetnek