Mérnök gyakornokok
Göd
Br. 2000 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 16
Göd

Csatlakozz te is a Samsung SDI gyakornoki programjához, ahol fejlesztheted szaktudásod és tapasztalatot szerezhetsz egy piacvezető vállalatnál!

advert-img
Feladatok
  • Különböző ipartechnológiai folyamatok kialakítása
  • Akár új alkatrészek tervezése
  • Fejlesztési, tervezési folyamatokban való részvétel
  • Aktuális projektben való aktív részvétel
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 16 óra (heti 2 nap/ napi min. 4 óra)
  • Nyári szakmai gyakorlat
  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, járműmérnök szakon folytatott tanulmányok (elsősorban Bsc. utolsó év vagy Msc. bármely évfolyam)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (kommunikációs szintű)
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség (teljes állásra való lehetőség)
  • Releváns szakmai tapasztalat, karrier út
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség (koreai, angol)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása (akkumulátor technológia témakörben ipari konzulens támogatása)
  • Szakdolgozat írási lehetőség belsős konzulens segítségével
  • Mentorprogramban való részvétel (mindennapi munka támogatása, karrier tanácsadás)
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Fiatalos, rugalmas környezet
  • Étkezés támogatás (napi egyszeri meleg étkeztetés)
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest és környékbeli települések több pontjáról
  • Szociális közösségeinkhez való csatlakozás ( pl. csapatépítőkön való részvétel)
  • Multi-kulturális környezetben való munkavégzés, biztos munkahely
  • Folyamatosan fejlődő technológia egy új iparágban
  • Ösztöndíj programban való részvételi lehetőség

Ezek is érdekelhetnek