Irodai adminisztrátor gyakornok
Budapest, XI. kerület
Br. 1915 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 16

Partnercégünk számára keresünk irodai adminisztrátort heti minimum 20 órában, hosszú távra.

advert-img
Feladatok
  • Irodába érkező vendégek fogadása és tárgyalóba kísérése, kiszolgálása
  • Tárgyalók és iroda rendben tartása, víz bekészítése
  • Beérkező posta iktatása és szétosztása, kimenő posta kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (parkolási tábla napra készen tartása, ad hoc jelleggel társterületeknek besegítés)
  • Iroda fenntartáshoz szükséges eszközök figyelése, ha rendelni szükséges időben való jelzése felettesnek
  • Adatgyűjtésben, elemzésben, piackutatásban történő segítség nyújtás
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Heti minimum 20 óra munka vállalása
  • MS Office ismerete
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Ezek is érdekelhetnek