Éttermi kisegítő diákmunka
Győr
Br. 1600 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 16
Győr

Légy Te is részese az olasz konyha egy forradalmian új világának, dolgozz egy világszerte dinamikusan fejlődő koncepciós fiatalos csapatban! Ha te is szeretnéd egy fiatal, szenvedélyes csapat tagjaként használni a kreativitásod, és minden nap kifőzni valami finomat, amivel örömöt okozol vendégeinknek, jelentkezz a Vapiano csapatába!

advert-img
Feladatok
  • Pizza ételek elkészítése standard recept alapján látványkonyhában
  • Tésztaételek elkészítése és tálalása standard recept alapján látványkonyhában
  • Saláták elkészítése és tálalása
  • Munkaterület tisztántartása
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. év betöltése
  • A munka hosszú távú vállalása
  • Heti min. 2-3 nap vállalása rugalmasan
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • 18 óra után br. 2080 Ft/óra
  • Ünnepnapi kiemelt pótlék: br. 3200 Ft/óra
  • Munkaidő: hétfőtől vasárnapig

Ezek is érdekelhetnek