Bérszámfejtő gyakornok
Budapest, XI. kerület
Br. 2000 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 16

Partnercégünk számára keresünk bérszámfejtési gyakornokot heti minimum 24 órában, betanulás után részleges HO lehetőséggel.

advert-img
Feladatok
  • A munkaügyes és a bérszámfejtő kollégák munkájának támogatása
  • Napi adminisztrációs feladatok támogatása, riportok készítése, irattárazás
  • Részvétel a havi zárási feladatokban
  • Részvétel az auditokra való felkészülésben
  • Kapcsolattartás személyesen és e-mailben a munkavállalókkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Heti minimum 24 munkaóra vállalása
  • Középfokú angolnyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
Előnyök
  • Hasonló, vagy HR területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulás után hibrid munkavégzés
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár

Ezek is érdekelhetnek