Facility gyakornok
Budapest, XI. kerület
Br. 2265 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 16

Partnercégünk számára keresünk heti minimum 30 órában facility gyakornokot.

advert-img
Feladatok
  • Költözések/irodatér/labor átalakítások terveinek megrajzolása
  • Üzemeltetési hibajegyek kezelése, feldolgozása
  • Recepciós feladatok ellátása - helyettesítés esetén
  • Vállalkozók kisérete a házban – eseti jelleggel/egyeztett időpontban
  • Facility által kiadott eseti feladatok elvégzése
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Heti min. 30 óra vállalása
  • AUTOCAD ismerete
  • Microsoft Office ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár

Ezek is érdekelhetnek