Beszerzési adminisztrátor
Gyöngyöshalász
Br. 1800 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. május. 10

Gumiabroncsok előállításával foglalkozó partnercégünknél a gyakornokok számára szakmailag támogató munkalehetőséget biztosítanak, és segítik őket a pályakezdésben. Csatlakozz te is csapatukhoz!

advert-img
Feladatok
  • beszerzési osztályon dolgozó kollégák aktív támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása excel táblázatokban és belső rendszerekben
  • dokumentumok előállítása és kezelése
  • adategyeztetés magyar és angol nyelven
Szükséges elvárások
  • heti min. 3 hétköznap vállalása (08:30-17:00 munkaidőben)
  • nappali tagozatos aktív/passzív (25 év alatt) hallgatói jogviszony
Előnyök
  • szakirányú tanulmányok folytatása
  • teljes munkaidő vállalása
Amit ajánlunk
  • napi 1x ingyenes étkezés biztosítása
  • bejárási támogatás
  • ingyenes szerződéses járatok a következő településekről: Budapest, Jászberény, Jászárokszállás, Vámosgyörk, Hatvan, Hort, Heves, Boconád, Tarnaméra, Karácsond, Gyöngyössolymos, Gyöngyös
  • szakmai gyakorlati igazolás

Ezek is érdekelhetnek